ZDARMA PRODUKT CBD V KAŽDÉM BALÍČKU

ZJISTĚTE, JAK DLHO BUDE TRVAT VAŠE DODÁNÍ

ZÁSILKOVÁ POLITIKA

Děkujeme vám, že jste navštívili a nakoupili u nás v Dr Hemp Me. Následující podmínky tvoří naši zásilkovou politiku.

ČAS ZPRACOVÁNÍ ZÁSILKY

Všechny objednávky jsou zpracovány v tentýž pracovní den poté, co je objednávka přijata před 15:00 hodinou. Objednávky nejsou odesílány ani doručovány o víkendech nebo svátcích. Pokud máme velký objem objednávek, může dojít k lehkému zpoždění zásilek o několik dní. Všechny objednávky jsou odeslány ve stejný den, jakmile je objednávka přijata před 13:00 hodinou.

Prosím, připočtěte další dny tranzitu pro doručení. Pokud dojde k významnému zpoždění při zásilce vaší objednávky, budeme vás kontaktovat prostřednictvím e-mailu nebo telefonu.

Počítejte prosím s dalšími dny na doručení. Pokud dojde k výraznému zpoždění odeslání vaší objednávky, budeme vás kontaktovat e-mailem nebo telefonicky.

METODY DOPRAVY V EVROPĚ

Všechny dodávky do Evropy jsou zasílány pomocí služeb AN POST nebo DPD. Pokud potřebujete informace o konkrétní zemi, kontaktujte prosím zákaznickou podporu.

Telefon: 083 094 0183

Pokud máte před objednáním jakékoliv otázky ohledně dodání, obraťte se na Briana a rádi vyjasníme veškeré otázky týkající se dopravy, které byste mohli mít. podporacz@drhempme.com

0
Your Cart is empty!

It looks like you haven't added any items to your cart yet.

Browse Products
Powered by Caddy