Doprava zdarma nad 50 €

Vrácení / záruka vrácení peněz

Adresa: Praha, Česká republika 

Telefon: 

Děkujeme vám za váš nákup. Doufáme, že jste s nákupem spokojeni. Pokud však z jakéhokoli důvodu nejste s nákupem zcela spokojeni, můžete jej vrátit a získat zpět peníze v plné výši, kredit na nákup nebo výměnu. Více informací o našem vrácení zboží / 60denní záruce vrácení peněz naleznete níže.

60denní záruka vrácení peněz

V Dr. Hemp Me jsme si natolik jisti našimi produkty CBD, že umožňujeme našim zákazníkům vyzkoušet naše CBD, aby zjistili, zda je to pro ně to pravé. Pokud zjistíte, že vám výrobek nesedí, máte šedesát dní od data nákupu na jeho vrácení.

Požadavky:

  1. Všechny položky musí být odeslány s poštovním razítkem do šedesáti dnů od data nákupu.
  2. Důvod vrácení.

Proces vracení zboží

Chcete-li vrátit zboží, napište prosím e-mail zákaznickému servisu na adresu refunds@drhempme.cz a získejte číslo RMA (Return Merchandise Authorisation). Po obdržení čísla RMA vložte položku bezpečně do původního obalu a přiložte doklad o koupi.

Vezměte prosím na vědomí, že veškeré náklady na vrácení zboží hradíte vy. Důrazně doporučujeme, abyste pro zaslání vráceného zboží použili sledovatelný způsob.

Náhrady

Po obdržení vrácení zboží zpracujeme vaše vrácení nebo výměnu. Na vyřízení vrácení nebo výměny si prosím vyhraďte alespoň tři (3) dny od obdržení zboží. Vrácení peněz může trvat 1-2 fakturační cykly, než se objeví na výpisu z vaší kreditní karty, v závislosti na společnosti vydávající kreditní karty. O zpracování vašeho vrácení vás budeme informovat e-mailem.

Otázky

Máte-li jakékoli dotazy týkající se našich zásad vrácení zboží / 60denní záruky vrácení peněz, kontaktujte nás prosím na adrese:

+353 83 094 0183

refunds@drhempme.cz